Paola Suite 5 Min From The Beach

  • 65 m²
  • 1 sovrum
  • 1 badrum

Paola Suite 5 Min From The Beach Dubrovnik med 1 sovrum, som erbjuder utsikt över havet, ligger inom 11 minuters promenad från Marin Drzic hus. Den här 65 m² stora lägenheten har en terrass, där du kan njuta av en havsnära utsikt över havet.

Lägenheten har balkong och vardagsrum med luftkonditionering som garanterar en bekväm vistelse. På boendet kan gästerna utnyttja hårtorkar, badlakan och handdukar i badrummet. Dessutom finns det en separat toalett och en dusch.

Paola Suite 5 Min From The Beach erbjuder ett kök samt matplats för gästernas bekvämlighet.

Lägenheten ståtar med ett väldigt bra läge i distriktet Norra Delhi. En 15 minuters promenad tar gästerna till Dubrovniks ringmur. Banjestranden ligger mindre än 500 meter bort, och Moderna museet ligger också ganska nära Paola Suite 5 Min From The Beach. Busshållplatsen Hotel Argentina ligger inom 10 minuters promenad från detta boende, medan linbanestationen Srd ligger cirka 10 minuter bort till fots.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Paola Suite 5 Min From The Beach Dubrovnik
Villa Roxy
Mobilpris

Villa Roxy

9.2
Utmärkt 12 recensioner
33 m från boendet
USD 284 USD 256
per natt
Naranca Apartment Old City View
Mobilpris

Naranca Apartment Old City View

9.7
Exceptionellt 12 recensioner
54 m från boendet
USD 277 USD 249
per natt
Retro Apartment With Seaview & Garage
Mobilpris

Retro Apartment With Seaview & Garage

10
Exceptionellt 2 recensioner
64 m från boendet
USD 340 USD 306
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Dubrovnik Flygplats
    19 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    För barn

    • Barnsängar

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Uppvärmning
    • Ljudisolerade rum
    • Terrass
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord

    I badrummet

    • Tvättmaskin

    Utrustning

    • LCD-TV

    Design

    • Parkettgolv

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 14:00 till 23:59
    Utcheckning: senast 10:00
    Vanliga frågor
    • Hur stort är Paola Suite 5 Min From The Beach?
      Paola Suite 5 Min From The Beach har en total yta på 65 m².

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Dubrovnik Flygplats
    19 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Paola Suite 5 Min From The Beach Dubrovnik

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng